Oğlu Ahmet Tatlıses'e zehir zemberek sözler! İbrahim Tatlıses her şeyi itiraf etti! "Vurulduğum gün şirketin kasasındaki parayı boşalttı!"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Oğlu Ahmet Tatlıses'e zehir zemberek sözler! İbrahim Tatlıses her şeyi itiraf etti! "Vurulduğum gün şirketin kasasındaki parayı boşalttı!"

Bir süredir oğlu Ahmet Tatlıses ile arası açık olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlandı. İbrahim Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında şoke eden ifadeler kullandı. İşte İbrahim Tatlıses'in gündeme oturan açıklamaları...

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses özel hayatıyla son günlerde gündemden düşmüyor. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in ilk eşinden olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses, geçtiğimiz aylarda beyin kanaması geçirmişti. İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses bu zor günleri geride bırakmıştı. Ancak baba- oğulun arası Bodrum'daki evlerin satışı yüzünden uzun süredir bozuktu. Sosyal medyadan birbirlerine sert ifadeler kullanan baba oğul arasında yeni bir gelişme daha yaşandı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in, paylaştığı bir fotoğrafın altına bütün çocuklarından bahsedip sadece Ahmet Tatlıses'ten bahsetmemesi krizin derinleştiğini ortaya koymuştu.

İbrahim Tatlıses, aile fertlerine sitem etmiş, "Bu saatten sonra kimseye hesap veremem, vereceğimi verdim. Çocuklarımın geleceklerini garantiledim. Kimseye sorumlu değilim. Kafamı dinlemek istiyorum. Ailem yanımda mı? Yok! Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok" demişti.
AHMET’TE GÖNDERME AHMAK OĞLU AHMAK

Bir süredir oğlu Ahmet Tatlıses ile arası açık olan İbrahim Tatlıses dün sosyal medya hesabından 'Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır.' mesajını paylaştı.

ESKİ EŞ ADALET’TEN TATLISES’E UÇKURUNA EVLADINI FEDA ETMEYENLERİN

Sitem dolu mesaja Tatlıses'in eski eşi Adalet Sara'dan 'Bugün Babalar Günü'ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… 'Namus davası' diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü'ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun' cevabını verdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa’da arazi kavgasına: 13 gözaltıÖnceki Haber

Şanlıurfa’da arazi kavgasına: 13 gözaltı

Fabrika işçisi dalgınlıkla 120 bin lirasını kaldırım da unuttu, uzman çavuş bulduSonraki Haber

Fabrika işçisi dalgınlıkla 120 bin liras...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar